Obowiązek przestrzegania przepisów na terenie Ogrodu Botanicznego UKW

Szanowni Państwo, Drodzy Goście
Serdecznie zapraszając do naszego Ogrodu, przypominamy o obowiązku przestrzegania przepisów wynikających z zagrożenia koronawirusem. Prosimy o noszenie maseczek oraz zachowanie wymaganego odstępu. Informujemy, że ławki i inne sprzęty na terenie Ogrodu nie są dezynfekowane i prosimy o zachowanie bezpieczeństwa we własnym zakresie, np. noszenie rękawiczek. Prosimy także o unikanie większych skupień ludzi i nie organizowanie spotkań. Przypominamy, że w całym kraju obowiązuje zakaz zgromadzeń, a na terenie Uczelni dodatkowo Zarządzenie Rektora UKW, które zabrania organizacji wszelkich wydarzeń o charakterze otwartym. O zachowanie szczególnej ostrożności prosimy osoby z grupy ryzyka, obciążone chorobami lub w wieku powyżej 60 lat.
Prosimy o rozsądne i bezpieczne korzystanie z Ogrodu Botanicznego UKW
Dr hab. Katarzyna Marcysiak, prof. uczelni - Kierownik Ogrodu Botanicznego